Zaposlitev

Zaposlitev

Zaradi pozitivne kadrovske selekcije v svoje vrste sprejmemo nove sodelavce.
Dobrodošla sta izkušen NATAKAR m/ž in izkušen, kreativni KUHAR m/ž. Pričakujemo pozitivni značaj in timski duh.

Prijave sprejemamo preko e-naslova bellevue@bellevue.si ali pisno na naš naslov.

KUHAR
Zaradi pozitivne kadrovske selekcije smo pripravljeni zaposliti izključno izkušenega, samostojnega, pozitivnega in kreativnega kuharja m/ž. Možnost tudi napredovanja v glavnega kuharja. Za osebe, ki ne stanujejo blizu lahko ponudimo tudi prenočišče.

Delovne naloge in odgovornosti:
  • priprava in kuhanje hrane glede na hišne recepture in standarde haccp
  • izdelava lastnih proizvodov
  • skrb za čisto delavno okolje
  • itd.
Delovne naloge vodja kuhinje (poleg osnovnih nalog kuharja):
  • razporejanje in organizacija dela v kuhinji
  • nadzorovanje kuhinjskih izdelkov, kreiranje novih jedi in receptur
  • sodelovanje pri prodaji (skupinam, itd.)
  • priprava in vodenje dokumentacije
  • itd.
Pričakujemo:
  • dokončano izobrazbo: kuhar ali gostinski tehnik
  • več let delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih
  • (velja za vodjo kuhinje) osnovna računalniška znanja (urejevalniki besedil, delo z bazami podatkov, itd.)
  • Vestnost, pozitiven odnos, prilagodljivost in sposobnost samo organiziranosti ter timskega dela
  • lasten prevoz
Nudimo:
  • zaposlitev s polnim delovnim časom
  • pogodbo za določen čas in možnostjo nadaljnjega sodelovanja za nedoločen čas
  • stimulativno nagrajevanje
  • možnost napredovanja
  • možnost dodatnega izobraževanja

NATAKAR
Zaradi pozitivne kadrovske selekcije smo pripravljeni zaposliti izkušenega, samostojnega in pozitivnega natakarja m/ž.

  • Strežba hrane in pijače v restavraciji in baru
  •  Strežba zajtrkov, penzionskih obrokov
  • Strežba skupin, večjih zabav, dogodkov in prireditev na lokaciji
  • Priprava in postavitev prostora, vrta, miz, pogrinjkov, itd.
  •  Pomoč na recepciji (prijava, odjava gostov)
  • itd.
  • dokončano izobrazbo: natakar ali gostinski tehnik
  • znanje vsaj dveh tujih jezikov (zaželena angleščina in nemščina)
  • osnovna računalniška znanja (blagajna, urejevalniki besedil, delo z bazami podatkov, itd.)
  • urejenost, vesten in pozitiven odnos, prilagodljivost in sposobnost samo organiziranosti ter timskega dela
Nudimo:

Hotel Bellevue Kranj na Facebook-u Produkcija Spletko spletko.si